Building numerics OÜ on välja kasvanud Tartu Ülikooli tehnoloogiainstituudi tuumiklaborist, mis on juba alates 2006. aastast tegutsenud hoonete sisekliima ja energiatõhususe valdkonnas. Pikaajaline teadus- ja arendustöö kogemus on andnud meile pädevuse paljude standardiseeritud arvutusmeetodite rakendamiseks laia valiku hoonete energiatõhususe ja ehitusfüüsikaga seotud aspektide hindamisel.

Numbriliste arvutusmeetodite valdamine on meile andnud võimaluse olemasolevaid erialaseid tarkvaravahendeid täiustada ning luua mitmeid uusi tarkvaralahendusi, mis annab võimaluse pakkuda arhitektidele, projekteerijatele ning ehitusjärelvalvespetsialistidele kiirelt ja soodsalt erinevaid tugiteenuseid ja konsultatsiooni kogu projekteerimisprotsessi vältel. 

Oleme oma missiooniks võtnud pakkuda pidevalt laienevat valikut standardiseeritud numbrilisi arvutusmeetodeid, mis puudutavad erinevaid ehitusfüüsikalisi ning hoonete energiatõhususe optimeerimisega seotud aspekte.

Tutvu pakutavate teenustega ning kui vajad erilist nõu või arvutusi hoonete energiatõhususe, sisekliima ja ehitusfüüsikaliste aspektide paremaks lahendamiseks, siis võta meiega kindlasti ühendust ning me tuleme teile hea meelega appi.

Kontaktid

Jaanus Hallik
tegevjuht,
arvutusmeetodite ja tarkvara arendaja
jaanus@buildingnumerics.ee
+372 5021841